Fenerbahçe’de Transfer İçin Takas Yöntemi Kullanılacak

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde transfer için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Betpas ile hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Şampiyonluk için elinden geleni yapan yönetim, takıma katkı için yeni transferler gerçekleştirmek istiyor. Harcama limiti kısıtlamaları nedeniyle ise bu durumda rahat davranamıyor. Öne çıkan yeni yöntem ise takas oldu. Milan takımında forma giyen ancak limitler nedeniyle takıma alınamayan sol bek yerine Rizespor takımı ile bir takas üzerinde duruluyor. Karadeniz ekibinin Alper Potuk ile ilgisi üzerine bir anlaşma yapılmak isteniyor. Atılacak adımlar beraberinde yeni takım planlarını getirecek. Eksikliklerin giderilmesi ve şampiyonluğun en büyük favorisi olabilmek için çalışmalar sürüyor.

Şampiyonluk İçin Transfer Sürecine Hız Verildi

Geçtiğimiz hafta oynana ve Medipol Başakşehir takımı karşısında alınan galibiyet takımı havaya soktu. Betpas daha büyük ayrıcalıklarla karşınızda. Doğrudan rakiplerinden aldıkları puanlarla sıralamada da ikincilik alındı. Ardından liderin yapış olduğu puan kaybı ile beraber şampiyonluk umutları daha da yükselmiş oldu. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen sarı lacivertliler, yeni transfer arayışını hızlandırdı. Böylelikle takımdaki tüm eksiklikleri gidermek hedefleniyor. Şampiyonluk için ihtimalin daha da artırılması isteniyor. Takas yönetimiyle harcama limitine takılmadan transfer yapabilmek için çalışmalar sürüyor. Savunmadaki en büyük eksiklik olan sol bek için görüşmeler sürüyor. Cuma günü saatler 18.00’ı gösterdiğinde son bulacak ara transfer dönemi imzaların atılması bekleniyor.

Sol Bek Transferinin Kısa Sürede Çözülmesi Bekleniyor

Transfer yapması beklenmeyen Fenerbahçe cephesinde alınan galibiyetler camiayı havaya soktu. Aynı zamanda gelen iyi oyun bunu katladı. Şampiyonluk için inançlar daha çok artarken, transferler ile takımının daha güçlendirilmesi hedefleniyor. Ali Koç ve yönetimi birçok koldan harcama limitinin aşılması için çalışmalarda bulunuyor. Hedeflerin tutturulması için süre gelen çalışmalar sürekli daha da büyüyor. Çok kısa bir süre kala sonuca ulaşmak isteyen takımları önemli adımlar bekliyor. Zirvedeki yolculuğu başarılı biçimde sürdürmek için rekabet dolu anlar devam ediyor. Her maç final havasında oynanırken, galibiyetlerde bu denli önemli oluyor.

Related posts

Leave a Comment