Melbet Para Çekme

melbet para çekme

Melbet bahis şirketinin Türk kullanıcılara sağladığı en büyük avantajlardan birisi kaliteli bir altyapıdır. Bu altyapı noktasında da ödeme sistemleri gerçekten öne çıkıyor. Hatta ülkemizde yatırım aşamasından ziyade para çekme limitleri ve işlem süresi baz alınıyor. Bunu takiben Melbet giriş adresinde çok farklı ödeme seçenekleriyle bu işlemi yapabilmemize fırsat tanınıyor.

Ödeme yöntemleri denince tabii ki sanal cüzdanlar ile ön ödemeli kartlar akla gelebiliyor. Fakat bu kadar yoğun bir yelpazenin para çekme aşamasında göz önünde olması pek alışılmış bir durum değil. Dolayısıyla Melbet Twitter adresinden de yapılan duyurularla her güncel adrese erişmek ve para çekme talebi vermek mümkün oluyor.

Melbet Para Çekme Limitleri

Melbet analizi yaparken para çekme seçeneklerinin önemli bir kıstas olduğundan sık sık söz ettik. Burada sanal yöntemlerin çok olması kadar alt limitlerin herkese hitap edebilmesi de önem kazanıyor. Melbet giriş adresi üzerinden her zaman kolaylıkla kazancımızı çekebiliyoruz.

  • Papara

Çekim talebinizi Papara ile 100 TL alt limitle verebiliyorsunuz.

  • CMT Cüzdan

CMT Cüzdan hesabınıza çekim talebi verirken alt limit 50 TL oluyor.

  • Payfix

Payfix ise yalnızca 25 TL üstü bakiye ile çekim yapmanızı sağlıyor.

  • Jeton Cüzdan

Jeton cüzdan ile 9 TL üzeri çekimler mümkün.

  • Ecopayz

Ecopayz çekim alt limiti 91,69 TL.

  • Astropay

Astropay üzerinden 9 TL üstü tutarları çekmeniz mümkün.

  • Hızlı Banka Havalesi

Hızlı banka havalesi seçeneğini minimum 200 TL ve üzeri olan çekimler için kullanabilirsiniz. Bankalara göre alt limit farklılık gösterebilir.

  • Paygiga

Paygiga için para çekme alt limiti 300 TL iken yine bankadan bankaya farklılık gösterebiliyor.

  • Kripto Para

Tüm kripto paralar için ayrı ayrı tasarlanmış bir alt limit söz konusudur. Bu nedenle anlık olarak çekim talebi verirken o an karşınıza çıkan alt limit geçerlidir.

Melbet Para Çekme Süresi

Melbet para çekme talebi verdikten sonra kısa süre içerisinde işlem onayı gerçekleşiyor. Sanal cüzdanlar için para çekme talepleri çok daha hızlı onaylanıyor. Bankalarda havale ve EFT işlemleri için saatler içerisinde çözüm sunulabiliyor. Çoğu ise dakikalar içerisinde hesaba yansımış oluyor. Ayrıca bazı dönemlerde Melbet Twitter adresinde para çekimini paylaşarak kazanabileceğiniz bir promosyon düzenleniyor.

Related posts

Leave a Comment